Live „O kosztach w firmie dla początkujących przedsiębiorców”

Jeśli dopiero od niedawna prowadzisz swoją firmę i sen z oczu spędzają Ci koszty w firmie, to mam dla Ciebie coś specjalnego! Rozmawiając o firmowych kosztach, potocznie nazywamy je wydatkami. I o ile każdy wydatek jest wydatkiem firmy sensu stricte, tak nie każdy wydatek jest jednocześnie firmowym kosztem (...)

5$

Jak znaleźć dobrą księgową?

Pamiętam, gdy lata temu założyłam moją pierwszą działalność gospodarczą i dobry znajomek polecił mi swoją ciocię księgową. Pojechałam do niej na spotkanie i ... zamiast cioci wyszedł do mnie jej pracownik. Powitał mnie w progu i w zasadzie powiedział nic. Staliśmy przez chwilę w korytarzu a z tej krótkiej chwili dowiedziałam się jedynie, że dokumenty księgowe mam dostarczyć do 10 dnia następnego miesiąca (...)

Bezpłatnie

Anulowano Wyzwanie: W 2022 roku założę firmę! – edycja lato 2022

online

W 2022 roku założę firmę!
To wyzwanie, które dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji do tego, żeby bez stresu, szybko i sprawnie założyć działalność gospodarczą :)

Kolejna taka edycja dopiero na jesieni!

Bezpłatnie

Jak wycenić swoją usługę? Porównanie wynagrodzenia na etacie vs własna firma.

ZOOM Warsaw

Przygotowując program kwietniowego spotkania "O kosztach w firmie dla początkujących przedsiębiorców" zależało mi na tym, żeby zwrócić uwagę Uczestnikom tego spotkania na to, że w planowaniu jakiegokolwiek projektu czy przedsięwzięcia nie ma NIC za darmo!
Dlatego za pracę należy się wynagrodzenie. Dlatego Tobie również to wynagrodzenie się należy najszybciej jak to jest tylko możliwe. I dlatego chcę Ci pokazać proces, który przekłada się na planowanie Twojego wynagrodzenia w Twojej firmie, a który jednocześnie może posłużyć w przyszłości do zbudowania strategii wynagradzania pracowników i współpracowników, niezależnie od formy zatrudnienia.