NEWSLETTER

Newsletter

Cześć, tu Monika!

Odczarowuję księgowość inspirującymi historiami! a to jest mój odczarowany newsletter o firmie i finansach dla niefinansistów.

Pierwszy odcinek w tym roku 25.01.2023r. o…. 5:00 rano! 🙂

Dlaczego warto zapisać się na Odczarowany Newsletter?

  • Otrzymujesz mój Odczarowany Newsletter w pierwszej kolejności, i to na tydzień przed innymi! Dopiero po tygodniu od wysyłki opublikuję go w moich social mediach.
  • W podziękowaniu za zaufanie to właśnie Ciebie w pierwszej kolejności powiadamiam o ciekawych akcjach, szkoleniach czy rozpoczęciu przedsprzedaży na dwa dni przed oficjalnym startem. Dlaczego to jest takie ważne? ponieważ liczb miejsc jest zawsze ograniczona.
  • Od samego początku bierzesz udział w programie lojalnościowym, doceniam zaangażowanie i aktywność, bo w ten sposób przyczyniasz się do rozwoju mojego odczarowanego projektu i pomagasz innym początkującym przedsiębiorcom dowiedzieć się o tej inicjatywnie.

Zapisz się na Odczarowany Newsletter i odbierz kupon rabatowy do wykorzystania na dowolne szkolenie!

Kupon rabatowy w wysokości 15 zł do wykorzystania na dowolne szkolenie aż do końca 2023 roku.

* 25.01.2023r. – Zmienić formę opodatkowania, czy nie zmienić, o to jest pytanie!
* 25.02.2023 r. – Uff, powiało spokojem.. przegląd najważniejszych zmian prawnych dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą
* 25.03.2023 r. – Przegląd kosztów – zakup roweru, hulajnogi czy motocykla a koszt w jednoosobowej działalności gospodarczej.
program odcinków Odczarowanego Newslettera na pierwszy kwartał w 2023 roku


.

To co, do przeczytania za miesiąc? 🙂

ściskam,
Monika