BLOG

Masz firmę?! podziel się :)

Cześć!

dobrze Cię widzieć 🙂

pewnie już wiesz, że za kulisami trwają prace nad interaktywnym przewodnikiem dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą w Polsce.

Ale żeby ten przewodnik był super przydatny, potrzebujemy Ciebie i Twojego doświadczenia w prowadzeniu firmy.

Jeśli weźmiesz udział w ankiecie, przysłużysz się słusznemu celowi a jak wiadomo… dobro wraca!

Ankieta jest anonimowa i składa się tylko z sześciu otwartych pytań. Pytania są tak skonstruowane, żeby zostawić Ci pełną dowolność odpowiedzi. Opowiesz o sobie tylko tyle, ile chcesz.

A w wolnej chwili zapraszam na forum 🙂

Notifications
Clear all

Bardzo mi miło, że tu jesteś!

od zawsze marzyło mi się moje własne forum, dlatego wbrew powszechnym standardom, postanowiłam stworzyć właśnie tutaj, na blogu Odczarowanej, miejsce przyjazne swobodnym rozmowom, nie tylko biznesowym. Miejsce wymiany doświadczeń, spostrzeżeń, przemyśleń. Kameralne. Z dala od social mediowego szumu. Nasze miejsce. Chwyć za kubeczek ulubionego napoju i rozgość się 🙂 Do przeczytania!

Forum dyskusyjne

Sprawy Forum, blogowanie, biznes, po godzinach
Ostatni post info

Przywitaj się 🙂

Daj się poznać! Czym się zajmujesz? co Ciebie pasjonuje? Jakich tematów u nas szukasz? A może jest temat szczególnie Ci bliski? napisz, spróbujemy pomóc 🙂

Tematy: 3  |  Posty: 14

Przywitaj się i.... ...

Monika

Blogowanie i biznes

Na tym forum rozmawiamy na tematy naszych przyszłych i obecnych biznesów. Rozmawiamy o pomysłach na biznes. Analizujemy otoczenie. Możliwości. Poruszamy tematy finansowe.

Tematy: 3  |  Posty: 9

Zza kulis... cykl o ...

Monika

Czas wolny

Uważam, że nie samą pracą człowiek żyje. Czytamy, biegamy, spacerujemy z psami. Fotografujemy. Montujemy filmy czy podcasty. Rysujemy. Miewamy gorsze dni. Tutaj możemy porozmawiać o wszystkim 🙂

Tematy: 1  |  Posty: 1

Moje Forum.. czyli m...

Monika