Notifications
Clear all

Jak korzystać z Forum, żeby wycisnąć go jak cytrynę i niczego nie przegapić? 🙂

Monika
(@monia)
Member Admin

Cześć!

fajnie, że jesteś.

Mam dla Ciebie dzisiaj kilka wskazówek, które, mam nadzieję, ułatwią Ci korzystanie z Forum i dzięki nim, prawdopodobnie, niczego nie przegapisz 🙂

 

1. Logowanie / rejestracja na Forum

Przede wszystkim o ile większość treści opublikowanych na forum jest dostępna bez konieczności rejestracji, tzn. można je czytać dowolnie i w każdej chwili, tak udzielanie się na forum wymaga rejestracji konta.

Jest to dla nas Ważne, bo dzięki temu możemy utrzymać wysoką jakość dyskusji na Forum i zapewnić naszych Forumowiczów, że nasze rozmowy są prowadzone z poszanowaniem każdego z nich i każdej opinii.

 

2. Przywitaj się!

Stworzyłam wątek, w którym byłoby fajnie, gdyby każdy z nas opowiedział kilka słów o sobie i dał się poznać bliżej. Wiadomo, że przyjemniej rozmawia się z osobami, o których już coś wiemy, ale też, dzięki tym informacjom łatwiej nam będzie sobie pomagać 🙂

Także jeśli jeszcze Ciebie tam nie ma, to chodź, przywitaj się z nami!

 

3. Nic nie jest idealne i póki co, moje forum również 😉

W dniu, w którym piszę ten post, moje forum ma zaledwie niecały miesiąc. Miesiąc od nieśmiałego wdrożenia i opublikowania, ale bez informacji w eterze. Dopiero od kilku dni tak naprawdę zaczynam mówić wszem i wobec, że ono jest i śmiało, korzystaj!

Ale nic nie jest idealne, mimo że uwielbiam je całym moim sercem, dlatego stworzyłam wątek, w którym zbieramy wnioski / sugestie / oraz to co jest do poprawy.

Bo jeszcze wiele rzeczy jest. Choćby w wielu miejscach brak jest tłumaczenia zwrotów i wyrażeń z języka angielskiego na polski. A poza tym, to ja już nie wiele widzę, Ty wyłapiesz więcej.

Więc proszę, daj znać w tym wątku: Forum do poprawki.

 

4. Forum o księgowości, naszych firmach, i nie tylko!

A raczej forum o zaprzyjaźnianiu przedsiębiorców z księgowością, z zarządzaniem finansami ale też z tym, że my, księgowe, wcale nie jesteśmy takie złe 😉 Chcę Ci pokazać, że Twoja księgowa może, a wręcz powinna, być Twoim biznesowym partnerem 🙂

Na początek zacznijmy tak po prostu od:

 • Forum o blogowaniu i biznesie
  • zakładam firmę
  • księgowość solo
  • zarządzanie finansami
 • Czas wolny
  • Po godzinach
  • Nasze podcasty, kanały na Youtube, Live, kanały w social media
  • Moje forum, nasze grupy społecznościowe

 

A w wolnej chwili, tak wiesz, do smażenia kotleta 😉 możesz odsłuchać moje podcasty, będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się tym co o nich myślisz. Bo tylko dzięki temu mogą stać się lepsze 🙂

Dzięki Twojej opinii 🙂

5. Każde forum, każdy wątek i każda dyskusja ma oddzielną opcję subskrypcji. To oznacza, że dzięki tej opcji zawsze będziesz na bieżąco w tematach, które pojawiają się w danym obszarze. Jeśli opublikujesz wątek to po zasubskrybowaniu go, system powiadomi Ciebie o tym, gdy pojawi się w nim odpowiedź.

Albo jeśli dołączasz do wybranej dyskusji to subskrypcja pomaga śledzić nowe wiadomości.

Bardzo gorąco polecam, bo w każdej chwili można się wypisać a to działanie pomaga Ci w uczestniczeniu  w dyskusji 🙂

 

No to co?

Do zobaczenia na forum!

 

ściskam,

M!

"Jeśli oczy są zwierciadłem duszy, to muzyka jest jej zbroją"

Cytat
Topic starter Opublikowany : 22/06/2020 2:54 pm