Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jak wycenić swoją usługę? Porównanie wynagrodzenia na etacie vs własna firma.

28 czerwca @ 19:00 20:30 CEST

Witaj!

przygotowując program kwietniowego spotkania „O kosztach w firmie dla początkujących przedsiębiorców” zależało mi na tym, żeby zwrócić uwagę Uczestnikom tego spotkania na to, że w planowaniu jakiegokolwiek projektu czy przedsięwzięcia nie ma NIC za darmo!

Bo często słyszę komentarze w stylu:

„Ja nie mam kosztów, pracuję z domu, nie zatrudniam pracowników, działam we własnym zakresie”

A przecież sprzedaż jest wynikiem inwestycji, która nie zawsze ma formalną postać pieniędzy. Żeby coś sprzedać, trzeba przede wszystkim przeznaczyć na to czas.

Nie zawsze potrzebujemy laptopa do wykonania usługi, bo np. osoba sprzedająca watę cukrową potrzebuje miejsca, sprzętu i składników. Z kolei programista nie potrzebuje profesjonalnego, gastronomicznego ekspresu do kawy, żeby poprowadzić owocne spotkanie zespołu.

Za to w jednym i w drugim przypadku potrzebny jest czas.

I ten czas też kosztuje.

Dlatego za pracę należy się wynagrodzenie. Dlatego Tobie również to wynagrodzenie się należy najszybciej jak to jest tylko możliwe. I dlatego chcę Ci pokazać proces, który przekłada się na planowanie Twojego wynagrodzenia w Twojej firmie, a który jednocześnie może posłużyć w przyszłości do zbudowania strategii wynagradzania pracowników i współpracowników, niezależnie od formy zatrudnienia.

I zrobię to zestawiając ze sobą wynagrodzenie uzyskiwane na etacie z wynagrodzeniem osoby samozatrudnionej, czyli osoby prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą.

To wszystko co zarabiamy w naszych jednoosobowych działalnościach jest naszym wynagrodzeniem, a ja korzystając z okazji, chcę pokazać Ci też w jaki sposób zaplanować zarządzanie wynagrodzeniem, żeby stworzyć poduszkę finansową na przyszłe inwestycje.

Webinar odbędzie się 28 czerwca 2022 roku o godzinie 19:00 na Zoom

Zapisz się na listę oczekujących -> to tylko lista oczekujących, nie otrzymasz ode mnie żadnego przypadkowego newslettera, chyba że zapiszesz się do newslettera w miejscu dedykowanemu newsletterom. A warto to zrobić 😉 sprawdź program newsletterów na najbliższe tygodnie i przy okazji odbierz kod rabatowy do wykorzystania na dowolne płatne wydarzenie. Zawsze 15 zł brutto zostaje w kieszeni 😉

Bardzo cenię sobie i szanuję prywatność naszych skrzynek emailowych, dlatego nic co nie jest związane z tym konkretnym wydarzeniem, nie wpadnie do Twojej skrzynki.

.

Program webinaru: Jak wycenić usługę świadcząc usługi w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej?

Żeby powstała usługa, musi być koszt!
* czym jest wydatek a czym jest koszt?
* 90 dni z życia kosztu
* opłaty bankowe jako koszt niepotwierdzony fakturą
* co musi znaleźć się na fakturze, żeby księgowa mogła ten koszt uwzględnić w rozliczeniu?
Wynagrodzenie jako koszt w firmie, ale czy zawsze?
* pułapki planowania systemu wynagradzania
* różne formy współpracy oraz sytuacje, kiedy nie stanowią kosztu naszej firmy
Rola kosztu w wycenie usługi:
* zysk,
* strata
* dochód
* przychód
* marża
Moje minimum finansowe na życie jako punkt odniesienia do zarządzania finansami w firmie
Wynagrodzenie na etacie vs wynagrodzenie w jednoosobowej działalności gospodarczej
* składniki wynagrodzenia na etacie: pracowników vs pracodawca
* składniki wynagrodzenia w jednoosobowej działalności gospodarczej
Bonus 🙂 Twój pierwszy bardzo pierwszy budżet plan w excelu! Potrzebujesz jedynie konta gmail i dostępu do pracy w ramach google docs
program webinaru: Jak wycenić usługę?
Cenę podamy wkrótce! Zapisz się na listę zainteresowanych, żeby dostać powiadomienie. Start przedsprzedaży już 5 czerwca 2022 roku!

Cyfrowe Babki sp. z o.o.

Zobacz stronę dla: Organizator