Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jak stworzyć budżet projektu i budżet firmowy w jednoosobowej działalności gospodarczej na 2023 rok? webinar

27 października 2022 @ 19:00 28 października 2022 @ 20:30

Witaj!

Tak, o to on! ten cały w paski, najchętniej kolorowe, bo naprzemiennie biało-szare, zjawia się z rana, czasem późno w nocy i mnie straszy. Bo choć firmę prowadzę długo, w dodatku jestem księgową (sic!), to przez długi czas wcale się nie lubiliśmy.

Bo on długo obnażał moje błędne założenia, wytykał nietrafione finansowo pomysły, tak po prostu wprost pokazywał jak bardzo słabo mi idzie finansowo w tej mojej firmie.

On. Budżet. Plan finansowy. I płynność finansowa.


Nie cierpiałam ich!


To teraz mam za swoje.. karma wraca. Dziś lubimy się bardzo, ale tylko dlatego, że dałam mu szansę. I wszystko w moim podejściu do planowania budżetu firmowego zaczęło się zmieniać, gdy zrozumiałam, że … nie ma jednej słusznej ścieżki czy rozwiązania a ja, w oparciu o własne potrzeby mogę stworzyć raport, który do mnie przemówi. I z którym się polubimy.

Czy znam excela? Tak, znam.

Czy dobrze znam excela? Absolutnie nie! raczej w stopniu podstawowym, bo po co komplikować sobie życie, skoro do pełni szczęścia potrzebuję kilku funkcji i systematyczności?

Dla mnie nadchodzi czas wytężonej pracy, klienci mają zamknięcia swoich księgowych lat, w mojej firmie nadszedł czas na podsumowania i analizy tych naszych wszystkich webinarów i wyzwań. Czas zakasać rękawy do tego, żeby przeanalizować wszystkie zmienne i zdecydować o planie webinarów na 2023 rok.

A tego nie da się, a przynajmniej nie polecam 😉 robić bez budżetu!

Dlatego z tego miejsca pragnę zaprosić Ciebie na ten webinar, który odbędzie się w dniach 27-28 października i ze względu na charakter programu jest rozłożony na dwa spotkania:

1 dzień -> 27 października 2022 roku – opracowujemy budżet projektu

2 dzień -> 28 października 2022 roku – rozszerzamy excela z budżetem projektu o arkusz z pełnym budżetem.

Oba spotkania zaczynają się o 19:00 i trwają do 20.30 (z możliwością przedłużenia 😉

.

Zapisz się na listę oczekujących -> to tylko lista oczekujących, nie otrzymasz ode mnie żadnego przypadkowego newslettera, chyba że zapiszesz się do newslettera w miejscu dedykowanemu newsletterom. A warto to zrobić ! sprawdź program newsletterów na najbliższe tygodnie i przy okazji odbierz kod rabatowy do wykorzystania na dowolne płatne wydarzenie. Zawsze 15 zł brutto zostaje w kieszeni 😉

Bardzo cenię sobie i szanuję prywatność naszych skrzynek emailowych, dlatego nic co nie jest związane z tym konkretnym wydarzeniem, nie wpadnie do Twojej skrzynki.

Cenę podamy wkrótce! Zapisz się na listę zainteresowanych, żeby dostać powiadomienie. Start przedsprzedaży już 5 października 2022 roku!

Cyfrowe Babki sp. z o.o.

Zobacz stronę dla: Organizator

www.odczarowujeksiegowosc.pl

Kraków Poland + Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia