Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ile kosztuje projekt? czyli koszty i potencjalne zyski z uruchomienia podcastu w firmie

30 sierpnia 2022 @ 19:00 20:30

Witaj!

Uwielbiam podcasty! no naprawdę uwielbiam! i bardzo, ale to bardzo cieszę się, że w Polsce ten format komunikowania się z czytelnikami stał się tak bardzo popularny.

Śmiem twierdzić, że jednym z pierwszych podcastów na polskim rynku była audycja stworzona przez Twórców portalu: Radio SK czyli Podcasty o Stephenie Kingu. Cóż, autora uwielbiam, choć jak to w każdej relacji, przez te „wspólne” lata przeżyliśmy wzloty i upadki. Raz nasze spotkania były emocjonujące, inne po prostu nudne. Cóż, bywa. Ale to nie zmienia faktur, że po dziś dzień szanuję tego „brzydala” do granic możliwości 🙂

Potem było długo, długo nic, aż w końcu na facebookowej tapecie pojawiła się inicjatywa: „W ruchu słucham podcastów”. Grupa jest super popularna, wklej nazwę w wyszukiwarkę a szybko ją znajdziesz w podpowiedziach.

W końcu pojawiły się kursy o tym, jak uruchomić swój własny podcast. Również bardzo polecam! Zwłaszcza kurs Marka Jankowskiego: Podcast PRO.

Ja również swój podcast miałam 😉 w 2017 roku opublikowałam kilka odcinków zarówno tego mojego zawodowego, jak i w między czasie taka seria „z podcastem przy kawie” a w nim było krótko, bo do kilku minut, o ciekawej książce.

I sama nie wiem co bardziej lubię w tym zajęciu, chyba najbardziej moment obróbki. No uwielbiam! to zajęcie jest dla mnie jak medytacja!

Tworząc własne nagrania szybko zrozumiałam, że to zajęcie należy traktować jak pełnoprawny projekt. Projekt, który wymaga wielowątkowego podejścia, czyli:

  • potrzebuje redakcji, a więc te czynności związane z zaplanowaniem i stworzeniem merytorycznej treści,
  • potrzebuje media planu, a więc chwili skupienia i zastanowienia się nad promocją;
  • potrzebuje budżetu, który pokryje wszystkie wydatki, choćby te na sprzęt do nagrywania, czy montaż (tak, Twój czas też kosztuje! bo montując podcast, nie zarabiasz ;))

Cykl: Ile kosztuje projekt? jest moim autorskim cyklem, szalenie ważnym, jeśli nie najważniejszym w całej działalności, ponieważ zależy mi na tym, żeby pokazać światu, a zwłaszcza początkującym przedsiębiorcom, że w gruncie rzeczy nie ma się czego obawiać, trzeba te nasze projekty dobrze przemyśleć i zaplanować w budżecie.

Bo wszystko kosztuje.

Bo czas to pieniądz.

Bo zyskowna firma, to firma mądrze zarządzana w obszarze finansów.

Bo łatwo wszystko stracić. A my tego nie chcemy.

Dlatego jest mi niezmiernie miło zaprosić Ciebie na pierwszy webinar z serii: Ile kosztuje projekt? który jest zaplanowany już na sierpień.

Zapisz się na listę oczekujących, pozwolę sobie raz na jakiś czas wpaść do Twojej skrzynki emailowej z garścią nowości. Bo prace nad tym projektem trwają i niedługo pojawi się wstępny program wydarzenia.

.

I jeśli jesteś u mnie pierwszy raz to nie obawiaj się, bardzo szanuję Twoją prywatność! dlatego zapisując się na listę -> to tylko lista oczekujących, nie otrzymasz ode mnie żadnego przypadkowego newslettera, chyba że zapiszesz się do newslettera w miejscu dedykowanemu newsletterom. A warto to zrobić sprawdź program newsletterów na najbliższe tygodnie i przy okazji odbierz kod rabatowy do wykorzystania na dowolne płatne wydarzenie. Zawsze 15 zł brutto zostaje w kieszeni 😉

Bardzo cenię sobie i szanuję prywatność naszych skrzynek emailowych, dlatego nic co nie jest związane z tym konkretnym wydarzeniem, nie wpadnie do Twojej skrzynki.

To jak? do przeczytania wkrótce!

Cenę podamy wkrótce! Zapisz się na listę zainteresowanych, żeby dostać powiadomienie. Start przedsprzedaży już 5 czerwca 2022 roku!

Cyfrowe Babki sp. z o.o.

Zobacz stronę dla: Organizator

www.odczarowujeksiegowosc.pl

Kraków Poland + Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia