Cześć! Mam na imię Monika i odczarowuję księgowość :)

Marzy mi się, żeby każdy początkujący przedsiębiorca wystartował z wiedzą i narzędziami, których mi brakowało prawie 10 lat temu, gdy zakładałam własną firmę.

W ramach projektu: Odczarowuję księgowość, chcę stworzyć miejsce wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia, w którym każdy stworzy skalowalny biznes, zaprzyjaźni się z firmowymi  wydatkami oraz stworzy model zarządzania finansami, dopasowany do swojej firmy.

Razem stworzymy strategię, która się liczy!

Monika & Pani Prezes Alfa Odczarowują Księgowość

Mam na imię Monika a to rude pyszczydło ze zdjęcia obok jest moim całym światem.

od kilku lat oswajam zawodowe zmiany. Jestem trzydziestką plus, której trudno wysiedzieć w jednym miejscu przez dłuższą chwilę. Żyję szybko, choć najbardziej cieszą mnie drobnostki codzienności, cierpię na zespół niespokojnych pomysłów-mam ich wiele, ale też, szczęśliwie, o większości szybko zapominam.

Z zawodu jestem… księgową 🙂 Od prawie 10 lat Księguję, rozliczam, żongluję cyferkami. Prowadzę własną działalność, jednocześnie pracując dla firmy technologicznej. I prawdą jest, że wszystko układa się w swoim czasie.

To nie będzie kolejny blog o tym jak księgować. Ani o przepisach czy interpretacjach. Choć może w minimalnym stopniu. To nie będzie miejsce o oszczędzaniu. Wręcz przeciwnie. Będziemy rozmawiać o tym, jak wydawać z głową. Ja uwielbiam świadomą przedsiębiorczość i szczerze wierzę, że przy odrobinie zaangażowania, jestem w stanie zaprzyjaźnić każdego z ich firmowymi wydatkami.

Bo finansowy sukces firmy zaczyna się od kosztów, jakie firma ponosi.

Razem z Alfą vel Pani Prezes pokażemy Ci, że projektowanie budżetów to strategia, która się liczy.


.